1. Jaké vozy nabízíte k pronájmu?

Pro letošní sezonu jsme připravili nový obytný vůz Fiat Genesis C256. Modelový rok 2017. Určeno pro 7 osob na jízdu i spaní (plnohodnotně 4 dospělí a 3 děti nebo osoby menšího vzrůstu)a FORD Genesis C266, modelový rok 2017, určený pro 6 osob (plnohodnotně 4 dospělí a 2 děti).
Dále nabízíme FORD Genesis C 394GA. V provozu od 04/2016. Homologován pro 6 osob na jízdu i spaní (plnohodnotně 4 dospělí a 2 děti nebo osoby menšího vzrůstu). Další NOVINKA 2018– FIAT TALENTO pro 8 osob včetně řidiče.

2. Jak jsou obytné vozy vybaveny?

Naše obytné vozy jsou vybaveny nezávislým naftovým topením, plynovým boilerem , lednicí s mrazákem, plynovým vařičem, dřezem, koupelnou se sprchou, chemickým WC, měničem napětí, klimatizací, tempomatem, bezpečnostní výbavou, couvací kamerou,markýzou, nosičem jízdních kol (Ford bez nosiče, ale s velkou garáží pro i 6 kol), kempingovým vybavením, českou dálniční známkou a dalšími prvky.

3. Co je alkovna?

Alkovna znamená prostor nad kabinou určený ke spaní zpravidla dvou osob. Obytný vůz s alkovnou poskytuje velký vnitřní prostor, není třeba každý den uklízet lůžkoviny, jen se vyklopí směrem nahoru a lůžkoviny a všechno ostatní zůstane v alkovně.

4. Co je garáž a jak je velká?

Jako garáž se označuje nákladový prostor v zadní části vozu přístupný velkými dveřmi z boku vozu. Tento prostor je určen k přepravě rozměrných předmětů – jízdních kol, kempingového nábytku apod.U Fordu je velká garáž přístupná z obou stran auta, je vhodná pro 6 kol, kempinkové vybavení atd. U Fiatu je na zadní stěně auta držák pro 4 kola a další 2 dětská kola lze umístit v menší garáži v zadní části vozu.

5. Jaké řidičské oprávnění potřebuji k řízení obytného vozu?

K řízení našich obytných vozů postačuje řidičské oprávnění skupiny B, celkovoá hmotnost je nejvýše 3500 kg. Nájemce musí dovršit věk 22 let a být držitelem řidičského oprávnění skupiny B po dobu nejméně 2 let. Stejné kritérium platí i pro další řidiče.

6. Mohu si obytný vůz pronajmout na firmu?

Ano, je to možné. Jsme rovněž plátci DPH.

7. Co všechno je v ceně?

Pronájem zahrnuje předání a zpětné převzetí vozu,včetně zaškolení, náplně plynu a vody, náplň chemického WC včetně toal. papíru, prostěradla, potřebné kempingové vybavení, vybavení kuchyně, celoroční dálniční známky CZ , povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění čelního skla, silniční daň, asistenční služby, parkování vašeho vozu v našem areálu po dobu pronájmu.

U nás tedy neplatíte příplatky za zapůjčení kempingového vybavení, ušetříte za dálniční známky, nedoplňujete plynové láhve.

Naše obytné vozy jsou vybaveny dálničními známkami pro Českou republiku. Informace k poplatkům za použití silnic v dalších zemích najdete například na následujících stránkách: http://www.tolls.eu/cs/

8. Co si vzít sebou?

Peřiny a polštáře, ručníky a utěrky.